Nieletni skradli bramę w Przedwojewie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W poniedziałek (16.07.2012r.) około godziny 22:00 w miejscowości Przedwojewo (gm. Opinogóra) z terenu byłej stacji doświadczalnej skradziono metalową bramę dwuskrzydłową wartosci ok. 1000 zł. O kradzieży policjanci z Posterunku Policji w Opinogórze zostali poinformowani we wtorek około godz. 16:00. Policjanci wytypowali i zatrzymali sprawców, odzyskali też bramę, którą przekazali już właścicielowi. Sprawcy to młodzi mieszkańcy Przedwojewa w wieku 14 i 15 lat. Policjanci teraz sprawdzą co jeszce zmalowali. Za ten czyn odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?