Sprzedawał "oszczędności" na paliwie a stracił pracę i prawo jazdy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (18.07.2012r.) około godziny 17:40 na stacji paliw w Dreglinie policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku realizując czynnosci operacyjne w związku ze zgłoszeniami o kradzieży paliwa z ciągników siodłowych zatrzymali 39-letniego mieszkańca Mławy kierujacego samochodem marki Scania z naczepą.
Ze zbiorników pojazdu, którym kierował spuścił on 120 litrów oleju napędowego. Ponadto prowadząc ciężarówkę był w stanie nitrzeźwości (0,68 promila), Policjanci zabezpieczyli 6 kanistrów z olejem napędowym wartości ok. 654 zł, które odnaleźli w zatrzymanym chwile wcześniej samochodzie osobowym i przekazali właścicielowi. Mieszkaniec Mławy stracił pracę i prawo jazdy. Odpowiadać też będzie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do kilku lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?