Pościg za sprawcami rozboju na Sienkiewicza

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (18.07.2012r.) około godziny 19:25 w rejonie dworca PKS w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza trzej sprawcy zaatakowali przechodnia, którego pobili a nastepnie skradli mu reklamówkę z częściami do motoroweru oraz telefon komórkowy o wartości około 130 złotych. Policjanci na ul. Sienkiewicza, w bezpośrednim pościgu, zatrzymali sprawców. Zatrzymani są mieszkańcami Ciechanowa w wieku od 24 do 34 lat. Po badaniu alkomatem zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieją będą przesłuchani. Policjanci pracują nad sprawą, zabezpieczają dowody, sprawdzają zapis z monitoringu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?