Naciągacze na deptaku

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj około godziny 13:30 22-latka przebywajaca w pobliżu zegara słonecznego na ul. Warszawskiej została zaczepiona przez nieznaną kobiete, która poprosiła ją o drobne pieniądze, a potem zaproponowała jej wróżbę. Przepowiadanie przyszłości kosztowało pokrzywdzoną 210 złotych i złoty łańcuszek wartosci około 1000 złotych. W rytuale poza pieniędzmi i łańcuszkiem istotną rolę odegrał włos z głowy. Oszustka tak machała rękami, że w pewnej chwili trzymane przez nią w ręku pieniądze i łańcuszek zniknęły. Policja poszukuje sprawcy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?