Damski boks na Krubińskiej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piatek (20.07.2012r.) około godziny 14:30 w Ciechanowie przy ul. Krubińskiej, na terenie prywatnej posesji, dwie kobiety w wieku 25 i 52 lata pobiły dwudziestolatkę. Agresorki przytrzymując pokrzywdzoną za ręce zadawały jej ciosy pięściami po głowie i tułowiu. Pokrzywdzona doznała obrażeń ciała w postaci urazu nosa i twarzy. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?