Towar niezgodny z opisem, sprawą zajmuje się policja

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (21.07.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosiła się mieszkanka gminy Ciechanów pokrzywdzona w wyniku zakupu sukni ślubnej za pośrednictwem potralu aukcyjnego Allegro. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że wpłaciła 1190 zł za nową suknię. Gdy otrzymała przesyłkę okazało się, że suknia jest używana, mniejsza niż w opisie i ma plamę krwi.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?