Pies zastrzelony z broni pneumatycznej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (22.07.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o zastrzeleniu psa na terenie prywatnej posesji w Ciechanowie przy ul. Zuzanny Morawskiej. Do zdarzenia doszło pomiędzy godziną 9:00 a 20:30 na terenie ogrodzonej prywatnej posesji, gdzie luzem biegał pies. Z wstępnych ustaleń werterynarza wynika, że pies został postrzelony z broni pneumatycznej. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?