Schwycił ręką za szyję i skradł okulary

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (23.07.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosił sie mieszkaniec Ciechanowa, który złożył zawiadomienie o dokonanym na nim rozboju. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że znany mu sprawca schwycił go ręką za szyję, po czym skradł mu okulary wartosci około 260 złotych. Według pokrzywdzonego do zdarzenia doszło w czwartek 19 lipca pomiędzy godziną 16:00 a 18:00 przy ul. 17-go Stycznia. Policjanci pracują nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?