Wandal wybił przednią szybę w Hyundai-u na Nadfosnej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (24.07.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosił się mieszkaniec Ciechanowa, który złożył zawiadomienie o uszkodzeniu jego samochodu marki Hyundai. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że do zdarzenia doszło w nocy z 21/22 lipca 2012 roku na niestrzeżonym parkingu osiedlowym przy ul. Nadfosnej. W nieustalony sposób ktoś rozbił przednią szybę w pojeździe zgłaszającego. Straty właściciel pojazdu oszacował na kwotę około 480 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 6 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?