Spadła z przyczepy ze słomą

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (28.07.2012r.) około godziny 18:15 w Rydzewie (gm. Ciechanów), jadąca na przyczepie ze słomą, 34-letnia kobieta - zaczepiona przez gałąź przydrożnego drzewa - spadła na jezdnię. W wyniku upadku doznała obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń oraz urazu kręgosłupa, została przewieziona do szpitala.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?