Śmiertelne porażenie prądem w Bądkowie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (29.07.2012r.) około godziny 4:00 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił policję o śmiertelnym porażeniu prądem na terenie prywatnej posesji w Bądkowie (gm. Ojrzeń). Z ustaleń wynika, że 36-letni mieszkaniec Wołomina został śmiertelnie porażony prądem na terenie prywatnej posesji po dotknięciu latarni oświetlającej posesję. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?