Skatował konkubinę

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W czwartek wieczorem (26.07.2012r.) około godziny 19:45 dyżurny policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu przy ul. św. Anny w Ciechanowie. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że jakiś mężczyzna bije kobietę. Przybyli policjanci na miejscu wezwali karetkę pogotowia, która zabrała do szpitala poszkodowaną 47-letnią ciechanowiankę. Agresywny 39-latek (bez stałego miejsca zameldowania) został przewieziony do komendy, gdzie zbadano go alkomatem, w wydychanym powietrzu miał 3 promile alkoholu. Został zatrzymany. Poszkodowana w zdarzeniu kobieta doznała obrażeń zagrażających jej życiu w postaci stłuczeń oraz pęknięcia prawego płata watroby, krwiaka przestrzeni zaotrzewnowej i krwiaka krezki jelita cienkiego. Uczestnicy zdarzenia prawdopodobnie spożywali wcześniej razem alkohol w namiocie, w którym razem zamieszkiwali. Sprawca usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Na wniosek prokuratury sprawca został aresztowany na trzy miesiące.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?