Stryjewo Wielkie - nietrzeźwa 19-latka na skuterze

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (30.07.2012r.) około godziny 19:25 w miejscowości Stryjewo Wielkie (gm. Grudusk) 19-latka kierująca skuterem straciła panowanie nad pojazdem i upadła na drogę. Na miejscu policjanci zbadali stan trzeźwości kierującej, alkomat wskazał u niej 0,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku upadku kierująca doznała obrażeń ciała w postaci złamania ręki i nogi. Przewożona skuterem pasażerka nie doznała poważniejszych obrażeń. Kobieta usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?