Wyprzedzał i nie dał rady wrócić, bo był pijany

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (31.07.2012r.) około godziny  22:15 w Ojrzeniu na drodze krajowej numer 50 mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Vectra jadąc w stronę Sochocina uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku samochodu marki Daewoo Tico. Do zderzenia doszło gdy mężczyzna wykonywał manewr wyprzedzania pojazdów i próbował wrócić na prawy pas. W wyniku uderzenia auto wypadło z drogi i wpadło na słup. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali  dwóch mężczyzn leżących przy samochodzie Opel Vectra od których "biła" intensywna woń alkoholu. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Od kierującego Oplem i pasażera pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Po badaniach kierujący pojazdem Opel 22-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, po dwóch godzinach od zdarzenia alkomat wskazał u niego jeszcze  blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pasażer z Vectry, lat 24, pozostał na obserwacji w szpitalu. Kierujący samochodem marki Daewoo Tico 37-latek nie doznał poważniejszych obrażeń, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Wszyscy mężczyźni są mieszkańcami gminy Ojrzeń. Policjanci ustalaję okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?