Znaleziony zaginiony mężczyzna

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (31.07.2012r.) policjanci z Posterunku Policji w Opinogórze około godziny 16:30 odnaleźli zaginionego mężczyznę w jednym z gospodarstw w miejscowości Radomka i przekazali go rodzinie. Intensywne poszukiwania i drobiazgowe zbieranie informacji zaowocowały ustaleniem miejsca pobytu zaginionego. Już około godziny 16:00 policjanci wiedzieli, że może przebywać w jednym z domostw w miejscowosci Wola Wierzbowska. Gdy pojechali na miejsce mężczyzny już nie zastali. Dalsze czynności operacyjne doprowadziły do odnalezienia zaginionego.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?