Ukradła rower i ukryła w krzakach

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (1.08.2012r.) około godziny 12:40 policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku otrzymali złoszenie o kradzieży roweru wartości około 300 złotych. Pokrzywdzona stwierdziła, że do kradzieży doszło w Zygmuntowie przy sklepie spozywczym, gdzie pokrzywdzona robiła zakupy. Gdy wyszła ze sklepu roweru już nie było. Poszkodowana w wyniku kradzieży 43-latka podjęła próbę ustalenia, kto mógł odjechać na jej rowerze, o swoich ustaleniach powiadomiła policjantów. Funkcjonariusze na podstawie przekazanych informacji i własnych ustaleń weszli na teren prywatnej posesji w Glinojecku przy ul. Wojska Polskiego gdzie zatrzymali 52-letnią złodziejkę i odzyskali rower. Kobieta ukryła go w krzakach na terenie swojej posesji i dla pewności przykryła narzutą. Rower wrócił do właścicielki. Wczoraj odstąpiono od przesłuchania zatrzymanej kobiety, alkomat wskazał u niej 1,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi jej kara pozbawienia wolnosci do 5 lat.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?