W Dreglinie odczyniają uroki ... ale to kosztuje

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (6.08.2012r.) około godziny 14:00 na teren prywatnej posesji w miejscowości Dreglin (gm. Glinojeck) weszły dwie kobiety, które pod pozorem odczynienia złych uroków weszy do domu, gdzie odwaracając uwagę pokrzywdzonych skradły pieniądze i złotą bransoletę. Pokrzywdzeni to małżeństwo w średnim wieku. Policja pracuje nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?