Pogryziony przez własnego psa

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (7.08.2012r.) około godziny 19:48 dyzurny policji w Ciechanowie otrzymał telefoniczną infornację o zakrwawionym mężczyźnie leżacym na jednej z posesji w Ciechanowie, przy ul. Rumiankowej. Po chwili kolejna osoba przekazała informację, że mężczyzna jest atakowany przez psa. Na miejsce udali się policjanci, którzy odstraszyli psa. Na miejsce przybyła karetka pogotowia, poszkodowany w zdarzeniu 56 latek został przewieziony do szpitala. W wyniku ataku psa doznał obrażeń w postaci ran kąsanych głowy, twarzy i przedramion. Pies po podaniu środków nasennych został przewieziony do schroniska w Woli Pawłowskiej. Jak ustalili policjanci poszkodowany mężczyzna jest właścicielem psa. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?