Skradziony telefon na basenie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (7.08.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosiła się mieszkanka Ciechanowa, która złożyła zawiadomienie o kradzieży telefonu komórkowego. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że do kradzieży doszło po południu, na basenie przy ul. Kraszewskiego. Pokrzywdzoina oceniła wartość telefonu na kwotę około 300 złotych. Policjanci pracują nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?