Potrącenie rowerzystki w Woli Wodzyńskiej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W środę (8.08.2012r.) około godziny 16:00 w miejscowosci Wola Wodzyńska (gm. Ojrzeń) mężczyzna, kierujacy samochodem marki VW Transporter, na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożnosci i uderzył przodem pojazdu w jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. Rowerzystka doznała obrażeń ciała w postaci złamania lewego obojczyka. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?