Nielegalny alkohol, broń i amunicja przy Powstańców Wielkopolskich

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W środę (8.08.2012r.) przed południem policjanci Zespołu d/s Nieletnich i Patologii Ciechanowskiej Komendy Policji w jednym z mieszkań przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie zabezpieczyli 19 butelek alkoholu nieznanego pochodzenia (bez znaków skarbowych akcyzy), pistolet gazowy oraz kilka sztuk amunicji (ostrej i gazowej). Trwaja dalsze czynności w tej sprawie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?