Ukradł huśtawkę z ogródków działkowych

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (9.08.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży ławki, stanowiącej element huśtawki (wartości około 280 zł), na jednej z działek w ogrodzie "Sona" przy ul. Pułtuskiej w Ciechanowie. Do kradzieży doszło naprawdopodobniej w okresie od 7 do 9 sierpnia 2012r. Policja szuka złodzieja.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?