Pijana kobieta wysiadała w trakcie jazdy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (12.08.2012r.) około godziny 7:00 policja w Ciechanowie otrzymała informację od dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie, że na drodze z Ciechanowa do Mławy w miejscowości Pawłowo (gm. Regimin) podczas jazdy samochodem, marki VW Passat, 42- letnia kobieta, siedząca na przednim fotelu pasażera, w czasie jazdy usiłowała wysiąść z samochodu. Na skutek czego częściowo znalazła się za pojazdem i doznała obrażeń ciała w postaci złamania obojczyka. Kobieta była pod wpływem alkoholu. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?