Ściął kilka znaków, trafił na rondo w Glinojecku i położył TIR-a na boku

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj wieczorem (14.08.2012r.) na rondzie w Glinojecku, gdzie krzyżują się drogi numer 7 i 60 z nieznanych przyczyn kierujący ciagnikiem siodłowym z naczepą uderzył w rondo po czym przewrócił sie na bok. Kierujący pojazdem doznał obrażeń głowy, lekarze ocenili jego stan jako ciężki. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu. Na miejscu była policja i straż pożarna. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem jadący do Glinojecka od strony Warszawy już kilka kilometrów przed rondem ścinał znaki.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?