Co tam sądowy zakaz jak się ma 3,26 promila

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (15.08.2012r.) policjanci z Posterunku Policji w Ojrzeniu zatrzymali do kontroli 26- letniego mieszkańca gminy Ojrzeń, kierującego motorowerem. Jechał niemal całą szerokością drogi. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał 3,26 promila alkoholu. Policjanci ustalili również, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do grudnia 2013 roku.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?