Seat Leon porysowany na Gwardii Ludowej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (16.08.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosił się mieszkaniec Ciechanowa, który poinformował o uszkodzeniu samochodu (Seat Leon). Nieznany dotychczas sprawca porysował powłokę lakierniczą pojazdu, znajdującego się na parkingu przy ul. Gwardii Ludowej w Ciechanowie. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy z 14/15 sierpnia 2012r. Pokrzywdzony oszacował starty na kwotę około 3000 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?