Nie dali się napić to narozrabiał

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę wieczorem (18.08.2012r.) około godziny 19:00 w barze przy ul. Warszawskiej mieszkaniec Ciechanowa przewrócił stojącą przed barem fontannę. Zgłaszająca oceniła straty na kwotę około 700 złotych. Jak ustalili policjanci, agresję spowodowała u krewkiego 18-latka odmowa sprzedaży alkoholu. Mężczyzna uderzył w nalewak do piwa, a po wyjściu przewrócił fontannę. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?