3,24 promila dało odwagę do kradzieży matce samochodu ale "za mało" by sforsować nasyp

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (23.08.2012r.) mieszkanka Ciechanowa zgłosiła, że jej syn skradł należący do niej samochód osobowy marki Peugeot z terenu posesji w Ciechanowie przy ul. Bielińskiej. Policjanci odnaleźli skradziony samochód na ul. Skłodowskiej. Kierujący pojazdem 26-latek uderzył w nasyp i próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali kierujacego pojazdem, po dowiezieniu do komendy sprawdzili go alkomatem, który wskazał u niego 3,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeszcze trzeźwieje, dzisiaj bedzie przesłuchany, usłyszy zarzuty kradzieży pojazdu oraz kierowania w stanie nietrzeźwości.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?