Włamanie "po sąsiedzku" na Krubinie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (27.08.2012r.) około godziny 17:05 policja w Ciechanowie otrzymała zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów przy ul. Bielińskiej w Ciechanowie. Włamywacze skradli laptopa z zasilaczem, modem internetowy, buty sportowe i plecak. Policjanci natychmiast udali się na miejsce w kilka minut po zgłoszeniu zatrzymali złodziei i odzyskali większość skardzionych przedmiotów. Sprawcy to osoby z sąsiedztwa. Byli zdumieni gdy imprezę zakrapianą alkoholem przerwali im policjanci, wszyscy zostali zatrzymani. Mężczyźni mają od 26 do 44 lat, jeszcze trzeźwieją, policjanci weryfikują posiadane informacje na temat podobnych zdarzeń na terenie Ciechanowa. Sprawcom grozi do 10 lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?