Nie pomógł jeden zakaz, nie pomogą i trzy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (27.08.2012r.) policjanci, z Posterunku Policji w Glinojecku, w miejscowości Rumoka zatrzymali nietrzeźwego kierowcę Fiata CC - w wydychanym powietrzu miał 2,74 promila, w rejestrach sadowych ma 3 zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi dwa z 2011 roku i jeden z 2012 roku. Teraz usłyszy zarzuty niestosowania się do zakazów sądowych i kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?