Motocyklem mknął szybko i bez kasku, a jednak uciec nie zdołał

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (30.08.2012r.) mieszkaniec Młocka (gm. Ojrzeń)  wybrał się na przejażdżkę motocyklem. Około godziny 19:10, gdy rozkoszował się jazdą i wyprzedzaniem przed przejściem dla pieszych ciagnika rolniczego został dostrzeżony przez policjantów z patrolu drogówki. Jako, że jechał szybko, w obszarze zabudowanym miernik prędkości "ISKRA" wskazał 115 km/h, policjanci próbowali pirata drogowego zatrzymać, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący motocyklem nie zastosował się do poleceń policjantów, przyspieszył jazdę i po około 2 km skręcił w drogę gruntową. Już w czasie pościgu policjanci ustalili kim jest i gdzie mieszka uciekinier. Złożyli więc wizytę w miejscu jego zamieszkania, gdzie ustalili, że wyjechał z posesji na motocyklu. Teraz otrzyma wezwanie po odbiór: 10 punktów karnych i grzywny za przekroczenie dozwolonej prędkości, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i brak kasku ochronnego. Policjanci sprawdzą też czy delikwent posiada prawo jazdy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?