Nietrzeźwy i bez prawa jazdy nie zauważył pociągu

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (1.09.2012r.) 27-latek z Ciechanowa, kierując samochodem marki Fiat 170, wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w bok przejeżdżającego pociągu. Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w Ciechanowie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Pomimo znacznego uszkodzenia pojazdu, on sam nie doznał poważnieszych obrażeń. Na miejscu policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego. W wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu. Dalsze sprawdzenia doprowadziły do ustalenia, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Rozbite auto przekazano właścicielce. Policjanci sprawdzą czy zaistniały okoliczności do tego, by sporzadzić wniosek o jej ukaranie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?