Nietrzeźwy amator dziczyzny

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (1.09.2012r.) około godziny 21:05 myśliwy powiadomił policję w Ciechanowie o kradzieży tuszy jelenia z porożem, którego waga wynosiła około 120kg a cena około 2000zł. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że złodziej wykorzystując chwilową nieuwagę myśliwego przy pomocy linki przywiązał tuszę do ciągnika rolniczego marki Władimirec i ciagnął w stronę swojej posesji. Myśliwy po krótkim pościgu zatrzymał złodzieja i powiadomił policję. Już na miejscu zdarzenia (las w pobliżu miejscowości Mieszki Wielkie gm. Ciechanów) policjanci sprawdzili stan trzeźwości amatora dziczyzny. Miał  blisko 1,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy amator dziczyzny jest już pod kluczem. Za kradzież i kierowanie pod wpływem alkoholu grozi mu nawet 7 lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?