Uciekając przed policją rozbił dwa samochody

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Mieszkaniec gminy Regimin uciekając przed policją rozbił dwa samochody, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
W piątek wieczorem (31.08.2012r.) policjanci z ciechanowskiej drogówki w miejscowości Grzybowo (gm. Regimin) zauważyli pojazd marki Opel Astra, którego tor jazdy wskazywał na to, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Gdy podali sygnał do zatrzymania kierujący zaczął uciekać. Na prostym odcinku drogi stracił jednak panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane samochody Ford Fiesta i VW Golf. Doznał on przy tym obrazeń głowy. Policjanci wezwali karetkę. Sprawca po udzieleniu pomocy medycznej i sprawdzeniu alkomatem został przekazany pod opiekę rodzinie. Kierujący pojazdem 30-latek w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?