Zatrzymani z łopatą na gorącym uczynku

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W nocy z  3 na 4 września w Ciechanowie przy Placu Kościuszki dwaj mężczyźni dokonali włamania do sklepu odzieżowego. Sprawcy po uprzednim wybiciu łopatą szyby w oknie sklepu, usiłowali zabrać rzeczy znajdujące się na wystawie sklepowej. Realizację tego zamiaru uniemożliwili im jednak interweniujący funkcjonariusze Wydziału Prewencji KPP Ciechanów, którzy dokonali ich zatrzymania.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?