"Karmił" suszem konopi indyjskich małoletniego

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (4.09.2012r.) Policjanci Zespołu do Spraw Nieletnich i Patologii KPP w Ciechanowie zatrzymali 30-letniego mieszkańca Ciechanowa, który wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu i narkomanii, wielokrotnie udzielał środków odurzających w postaci suszu konopi indyjskich małoletniemu, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Za przestępstwo z art. 59 par 2 Ustawy o przeciwdziałaniu i narkomanii mężczyźnie grozi  kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?