Nawet nie zabezpieczył roweru

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

O tym, że niezabezpieczony rower pod sklepem może paść łupem złodzieja przekonał się mieszkaniec Ciechanowa, który wczoraj (5.09.2012r.) stracił swój jednoślad. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że do kradzieży doszło około godz. 10:40 w okolicach sklepu przy ul. Nadrzecznej. Złodziej wykorzystał fakt niezabezpieczenia roweru i chwilowy brak opieki nad pozostawionym jednośladem. Wartość roweru pokrzywdzony oszacował na kwotę około 1000 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?