Kto kradnie, używając przemocy ... dostanie conajmniej 3 lata

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (8.09.2012r.) około godz. 22:00, w Ciechanowie przy ul. 3-go Maja, doszło do rozboju na mieszkańcu gm. Ciechanów. Sprawca używając siły fizycznej oraz groźby bezprawnej, doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności a następnie dokonał zaboru telefonu komórkowego marki Samsung o wartości 100 zł oraz pieniędzy z portfela mężczyzny w kwocie 220zł. Napastnik długo nie cieszył się swym łupem, gdyż został zatrzymany przez ciechanowskich policjantów a skradzione rzeczy zostały odzyskane. Sprawca odpowie za swój czyn przed sądem (przestępstwo z art. 280 par 2kk). Za to przestępstwo przewidziana jest kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?