Młotkiem w szybę i ... wio

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (11.09.2012r.) w godz 23.00- 23.25 w Ciechanowie przy ul.Orylskiej na parkingu niestrzeżonym dwóch sprawców włamało się do samochodu osobowego marki Opel Zafira wybijając szybę pojazdu młotkiem. następnie skradli dowód osobisty właściciela pojazdu, prawo jazdy i kartę programu lojalnościowego sieci stacji Orlen. Ci sami sprawcy, działając w ten sam sposób, włamali się do samochodu osobowego marki VW Golf zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym przy ul. Ściegiennego. Tam usiłowali dokonać kradzieży bliżej nieustalonego mienia. Sprawcom przeszkodził interweniujący patrol policji. Po krótkim pościgu obydwaj sprawcy zostali ujęci. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?