Kradzież na budowie w Leśniewie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W okresie od 12.09 do 13.09.2012 w miejscowości Leśniewo Dolne gm. Grudusk nieznani sprawcy z nowo budowanego domu dokonali przywłaszczenia mienia w postaci wiertarki firmy SKILL oraz przewodów miedzianych z instalacji elektrycznej. W wyniku kradzieży właściciel budynku poniósł straty na kwotę 1000zł. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?