Pijani bracia na zmianę za kierownicą

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W czasie ostatniego weekendu zatrzymali na drogach powiatu ciechanowskiego 4 nietrzeźwych kierowców, w tym dwóch braci, którzy nie dość, że kierowali będąc w stanie nietrzeźwości to nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Do pierwszego zatrzymania do kontroli drogowej braci i ich dwóch kompanów doszło 16 września o godz. 1:10 przy Jana Pawła II w Ciechanowie, gdy kierował pojazdem starszy z braci. Pojazd, jak i dwaj bracia, zostali przekazani siostrze. Siostra najwidoczniej nie poradziła sobie z przemówieniem do rozumu dwóm braciom, gdzyż około godz. 3:00 przy ul.Armii Krajowej do kontroli drogowej został zatrzymany ten sam pojazd, tym razem kierowany przez młodszego z braci. Peugeot którym poruszali się młodzi meżczyźni został zatem zabezpieczony na parkingu strzeżonym, zaś obydwaj bracia po wytrzeźwieniu odpowiedzą za lekceważenie prawa przed Sądem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?