16788 paczek papierosów, 4l alkoholu - wszystko bez akcyzy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (16.09.2012r.) o godz.19:40 policjanci rewiru dzielnicowych, podczas przeszukania mieszkania u mieszkańca Ciechanowa, zabezpieczyli 4 plastikowe 1-litrowe butelki przezroczystego płynu o zapachu alkoholu, bez znaków skarbowych akcyzy. Znaleźli też 16788 paczek wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany. Najprawdopodobniej usłyszy zarzut handlu wyrobami bez znaków skarbowych. Za ten czyn odpowie przed sądem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?