Grunt to koledzy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (17.09.2012r.) około godz.11:00 w Ciechanowie przy ul. Plac Kościuszki w salonie T-Mobile mężczyzna dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S3 o wartości 3.250zł. Mężczyzna został ujęty przez pracowników sklepu. Podczas zatrzymania mężczyzna zdołał jednak wykonać telefon do swoich kolegów. Mężczyźni ci wybijając szybę odbili kolegę, po czym cała trójka zbiegła z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali ich w trakcie pościgu. Sprawcy są obywatelami Gruzji. Obecnie trwają czynności mające na celu przedstawienie mężczyznom zarzutów.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?