Jak kraść to i 80zł ... nawet emerytce

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (18.09.2012r.) około godz. 12.00 w Ciechanowie przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych kobieta, wykorzystując chwilową nieuwagę właścicielki mieszkania oraz fakt, iż drzwi nie były zamknięte, weszła do jej mieszkania. Zabrała stamtąd portfel z pieniędzmi w kwocie 80 zł oraz legitymację rencisty-emeryta pokrzywdzonej kobiety. Kobieta o zaistniałej kradzieży poinformowała telefonicznie policję, obecnie trwają czynności wyjaśniające.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?