Chwila nieuwagi i ... saszetki nie ma

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (19.09.2012r.) około godz.08:45 w Ciechanowie przy ul. Towarowej z biura składu opałowego i skupu złomu nieznani sprawcy skradli skurzaną saszetkę właściciela. Chwila nieuwagi będzie właściciela punktu sporo kosztowała, bowiem w saszetce trzymał w gotówce 12 800 zł. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?