Wypadek w Leśniewie Dolnym

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (1.10.2012r.) około 17:25 w miejscowości Leśniewo Dolne (gm. Grudusk) mężczyzna kierujacy samochodem Daewoo Nubira podczas manewru wyprzedzania ciężarówki MAN uderzył w znajdujacy się przed pojazdem MAN samochód marki IVECO, który wykonywał manewr skrętu w lewo na posesję. Na skutek uderzenia w tył pojazdu IVECO uderzyło w stojącą w bramie kobietę. Niestety w wyniku doznanych obrażen 61-letnia kobieta (mieszkanka gminy Szydłowo) zmarła. Sprawca wypadku, kierujący pojazdem Daewoo Nubira, został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Policjanci sprawdzili kierujących alkomatem- byli trzeźwi.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?