Gdańszczanin zwiedzał Ciechanów

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (1.10.2012r.) około godziny 12:00 policjanci z ciechanowskiej drogówki na ul. 11-go Pułku Ułanów Legionowych zatrzymali do kontroli mieszkańca Gdańska kierujacego samochodem Skoda Fabia. Policjanci znaleźli przy nim śladowe ilości amfetaminy dlatego kierującego sprawdzili również narkotesterem. Pozytywny wynik badania pogrążył kierowcę jeszcze bardziej. Na domiar złego po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?