Bandyta z Warszawskiej już w areszcie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (1.10.2012r.) na wniosek policji i prokuratury sąd aresztował na trzy miesiące sprawcę brutalnego pobicia mieszkańca Ciechanowa. Kodeks karny za to przestepstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.
Do zdarzenia doszło w ostatni weekend w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej. Sprawca bił pokrzywdzonego pięściami po twarzy i głowie, kopał po głowie i uderzał butelką od piwa. Poszkodowany w zdarzeniu młody mężczyzna w stanie ciężkim nadal przebywa w szpitalu. Sprawca, 29-letni ciechanowianin, usłyszał zarzuty spowodowania ciężkich obrazeń i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?