Konopie uprawiał u dziadka

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Pracowity weekend ciechanowskich policjantów zakończył sie zlikwidowaniem nielegalnej uprawy konopii indyjskich w miejscowości Dreglin gmina Glinojeck. Kryminalni weszli na teren prywatnej posesji, gdzie  zabezpieczyli 57 krzewów konopii indyjskich, z czego 16 rosło w ogródku a 41 suszyło się już w pomieszczeniach gospodarczych. Krzewy miały od 90 do 250 cm wysokosci. Z zabezpieczonych krzewów i suszu można było uzyskać około 5 kg marihuany  o czarnorynkowej wartości około 200 tysięcy złotych. Uprawę prowadził na terenie posesji swojego dziadka 22-letni mieszkaniec gminy Glinojeck. Znajduje się już w rękach policji, bedzie doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Policjanci pracują nad sprawą. Narkotyki nie trafią do ciechanowskich szkół. Zabezpieczone przez policjantów konopie wystarczyłyby do uzyskania 5000 działek rynkowych marihuany.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?