Skradziono paliwo z tira

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W okresie od 06.10 do 08.10 w Szulmierzu gm. Regimin na terenie ogrodzonego, niestrzeżonego parkingu nieznany sprawca dokonał kradzieży 250 litrów oleju napędowego ze zbiornika paliwa samochodu ciężarowego marki DAF. Wartość skradzionego paliwa to około 1450 zł. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?